MediaCat

New Girl setine gitmek ister misiniz?

Ford Fiesta ve Foxlife ortaklığında gerçekleşen proje sonucu 2 kişi, 20th Century Fox’un yepyeni, izlenme rekorları kıran komedi dizisi New Girl’ün setine gitmeye hak kazanıyor.

New Girl setine gitmek ister misiniz?

4 Haziran – 24 Haziran tarihleri arasında Facebook.com/FordTurkiye adresinde gerçekleşecek yarışmaya katılanlar Foxlife’ın sağladığı ayrıcalıkla sadece özel davetlilerin girebildiği Los Angeles’ta yer alan 20th Century Fox stüdyolarında çekilen New Girl dizisinin setine giriş hakkı kazanıyor.

Jürinin belirleyeceği şanslı kişi yanında götürmek istediği diğer bir kişiyle beraber bu ödülü kazanmaya hak kazanacak ve set ziyaretinin yanı sıra Hollywood, Beverly Hills, Rodeo Drive gibi Melekler Şehri’nin ünlü bölgelerini de gezme şansı yakalayacak. Ayrıca yarışma boyunca atılan tweetler içinden jüri tarafından seçilecek 11 en iyi tweet NuSpa’dan masaj seansı kazanacak.   

Yapılması gereken tek şey Facebook.com/FordTurkiye sayfasında yayınlanacak olan videoları izleyerek, videoda yer alan “New Girl karakterlerinin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız?” sorusuna #yerindeolsam ve bit.ly/FiestaLA içeren tweetler atarak cevap vermek.

New Girl en yeni bölümleriyle her Pazartesi saat 20:15’te ilk kez ve sadece Foxlife ekranlarında yayınlanıyor.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.