MediaCat

Nestlé Türkiye’den global atama

Buse Aksu Özgen, kariyerine İsviçre’de devam edecek.

Nestlé Türkiye’den global atama

Nestlé Türkiye Sütlü İçecekler İş Birimi Genel Müdürü olarak görev almakta olan Buse Aksu Özgen, Nestlé Sütlü İçecekler Stratejik İş Birimi Strateji Geliştirme Müdürlüğüne atandı. Kariyerine İsviçre’de Nestlé’nin genel merkezinde devam edecek olan Aksu Özgen, sütlü içecekler iş birimi için küresel stratejilerin belirlenmesine ve süreçlerinin yönetimine katkıda bulunmasının yanı sıra yeni fırsatların ve iş modellerinin geliştirilmesinden de sorumlu olacak.

Kariyerine başladığı Nestlé Türkiye’de çok çeşitli kategori ve fonksiyonda görev aldığını ifade eden Buse Aksu Özgen, görev değişimini, “İş dünyasına 20 yıl önce Nestlé Türkiye’nin gençlere kapılarını açtığı bir kariyer geliştirme programıyla adım attım. Bugüne kadar şirketin hemen her kategorisinde ve pek çok ticari fonksiyonunda tecrübe edinme fırsatı yakaladım. 2018 yılından bu yana ise Nestlé Türkiye Sütlü İçecekler İş Birimi Genel Müdürü olarak ekibimle beraber heyecan verici işlere imza attık. Yeni görevimi çok daha büyük bir sorumlulukla ancak aynı heyecan ve enerjiyle İsviçre’den sürdüreceğim. Bugüne kadar bana destek olan tüm Nestlé Türkiye ailesine ve ekibime teşekkür ederim” sözleriyle değerlendirdi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.