MediaCat

Nestlé Türkiye’de üst düzey atama

Nestlé Türkiye Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev yapacak isim belli oldu.

158 yıl önce yolculuğuna İsviçre’de başlayan ve 118 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Nestlé’de pazarlama ve kurumsal iletişim direktörü görevine Başak Ünal atandı. Ünal, yeni pozisyonunda Cumhuriyet’in ilk küresel sanayi yatırımcılarından biri olan şirketin, tüm pazarlama ve iletişim kanallarındaki çalışmalarına liderlik edecek ve sürdürülebilirlikten büyümeye kadar birçok alanda şirket stratejisine yön verecek.

Nestlé’deki kariyerine 2007 yılında başlayan Ünal, çikolata ve içecekler iş birimlerinde marka değerine katkı sağlayan yatırımlarla güçlü lansmanlar gerçekleştirdi; tüketici içgörü ve iletişimi ile geliştirip zenginleştirdiği projelere imza attı. Nestlé’nin çalışanlarına globalde kariyer deneyimi imkânı sağlayan ve yerel pazarlarındaki pozisyon potansiyellerine ivme katan stratejisi doğrultusunda 2020’de global kategori lideri oldu. Şirketin genel merkezinin yer aldığı İsviçre’deki görevi sırasında, ürün portföyü ile büyüme stratejisi, inovatif ürün lansmanları, sürdürülebilirlik iletişimleri gibi önemli planlamaları gerçekleştirdi. Global ölçekte inovasyon ve araştırma ile geliştirilmiş ürün lansmanları üzerinde çalışarak, ürünlerin piyasaya sunulmasını destekledi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.