‘Ne kadar cesursunuz?’

Creativity Day, Vuslat Doğan Sabancı’nın konuşması ile başladı.

13.11.2013 - 11:45 | Melis Madanoğlu Sözer

Creativity Day, Vuslat Doğan Sabancı’nın konuşması ile başladı.

Brand Week Istanbul Creativit Day Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı’nın açılış konuşması ile başladı.

Katılımcılara “Ne kadar cesursunuz?” sorusunu yönelterek konuşmasına başlayan Sabancı, bütün güçlü markaların cesur ve farklı fikirlerle yola çıktığını, liderliklerini de vizyon, strateji ve ekip çalışması ile sürdürdüklerini vurgulayarak, “Eğer lider kalmak istiyorsanız hep öncü olmalısınız” dedi.

Finans merkezi olmasının yanı sıra İstanbul’u aynı zamanda bir yaratıcılık merkezi olarak da konumlandırma hedefiyle yola çıkan MediaCat’i bu cesur hedefinen dolayı kutlayan Sabancı, yeni gerçekleştirdikleri dijital projenin haberini de ilk olarak Brand Week Istanbul katılımcılarıyla paylaştı. “Türkiye’nin Hürriyet şarkısını yazmak için bir platform kuruyoruz. ‘Benim için hürriyet, özgürlük nedir’in cevabını arıyoruz. Fakat tabii platform yetmiyor, bir de ilham vermek lazım. Biz de bunun için küçük bir klip çektik” sözlerinin ardından çekilen klip izlendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.