Gençler 22 Aralık’ta Zorlu PSM’de

MZV Gençlik Zirvesi dördüncü yılında merak eden ve sorgulayan ve kendini 21'inci yüzyılın yetkinlikleriyle geliştirmek isteyen gençleri bekliyor.

03.12.2019 - 10:44 | MediaCat

Mehmet Zorlu Vakfı’nın gençlerin 21’inci yüzyılın gerektirdiği beceri ve yetkinlikleriyle donanmalarına destek vermek amacıyla düzenlediği eğitim programının bir parçası olan MZV Gençlik Zirvesi bu yıl MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erhan Erkut’un moderatörlüğünde gerçekleşecek.

Girişimci Ahu Büyükkuşoğlu Serter, Hikâye Anlatıcısı Barış Özcan, Nöro Sağlık Beyin Araştırmaları ve Uygulamaları Merkezi Kurucusu Uzm. Dr. Kerem Dündar, Gazeteci Emin Çapa, Sanatçı Kalben, Televizyon Programı Yapımcısı ve Sunucusu & Çevre Aktivisti Güven İslamoğlu ve İklim Aktivisti & Fridays For Future Türkiye Kurucusu Atlas Sarrafoğlu’nun konuşmacı olarak yer alacakları MZV Gençlik Zirvesi’nde Araştırmalarla Gençlik, Kültür Sanat Kodları, Engelleri Aşan Girişimler, Yapay Zekâ ve Yeni Akım Medya Panelleri düzenlenecek.

Türkiye’nin farklı şehirlerinden yaklaşık 3 bin lise ve üniversite öğrencisini ağırlamaya hazırlanan etkinlik bu yıl da 2018’de olduğu gibi sıfır atık hedefiyle hayata geçirilecek. MZV bursiyerlerinin yanı sıra öğrencilerin de ücretsiz katılabilecekleri etkinlikte yer almak için www.mzv.org.tr adresindeki formun doldurulması yeterli.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.