MediaCat

Müziği yaşamamak olmaz

Deezer’dan kendisini müziğe bırakan kampanya.

Bale dersi için bir araya gelenler stüdyonun hoparlörlerinden alakasız bir şarkı işittiklerinde ne yapmalı? Deezer’a göre yapılacak en iyi şey, salıp müziğe kaptırmak.

İnsanları kendilerini bırakıp müziği doya doya yaşamaya çağıran yeni mottosu Live the Music’i hayata geçiren Deezer, BETC Paris imzalı filminde müziğin bedenleri dalga dalga ele geçirişini ekrana taşıyor. Stüdyoya giren davetsiz müziğin her şeyin güzelleştirdiği filmin yönetmeni Iconoclast’tan Nogari.

Deezer CMO’su Maria Garrido müziğin hissedilmesi, paylaşılması ve yaşanması gereken bir insan deneyimi olduğunu ifade ederken, BETC Paris Kreatif Direktörü David Martin Angelus, “Bulaşıcı bir şarkı çalmaya başlar, kendinizi ayaklarınızı vurmaktan alamazsınız, sonunda kendinizi salıp müziğe kapılırsınız ya, bu reklamda bunu başka bir çılgınlık seviyesine taşımak istedik” diyor.

Filmde müziğin bir otomatik özgürleştirici görevi üstlendiğini söyleyen yönetmen Nogari, “Doğru parça başladığında bedeniniz birden kendisini ifade etmekte özgür kalır. Heyecan verici, rahatlatıcı, tamamen ve kesinlikle özgürleştirici bu. Bu yüzden Deezer etkisini göstermek için kaçışı hissetmek istedim” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.