MediaCat

Mutfaklarda multifonksiyonel dönüşüm

Arzum, yeni çok fonksiyonlu mutfak robotu Thermogusto’yu ünlü şef Maksut Aşkar ile birlikte tanıttı.

Elektrikli küçük ev aletleri markası Arzum; doğrama, karıştırma, çırpma, yoğurma ve farklı modlarda pişirme özelliklerini bir arada sunan akıllı mutfak robotu Thermogusto’yu 19 Nisan’da Boop Kuruçeşme’de düzenlediği etkinlikle lanse etti. Arzum Ticaretten Sorumlu Genel Müdürü Serhan Giray ev sahipliğinde Michelin yıldızlı şef Maksut Aşkar’ın katılımıyla düzenlenen lansmana Aşkar’ın Thermogusto ile hazırladığı lezzetler eşlik etti.

Arzum Ticaretten Sorumlu Genel Müdürü Serhan Giray, lansmanda yaptığı açıklamada, “Thermogusto kullanıcılara mutfaklarında çok daha fazla alan, hareket özgürlüğü ve çeşitlilik sunacak. Yine tek bir ürünle çok daha fazla işi üstlendiği için daha ekonomik mutfakların en büyük gerekliliğini karşılayacak. Günümüz kullanıcıları artık ürün değil, ihtiyaçlarına cevap veren çözümleri tercih ediyor. Thermogusto’nun Arzum’a katacağı en büyük fark ve değer bu olacak. Bizi 57 yıldır öne çıkaran kullanıcı ihtiyaçlarına çözüm sunma yeteneğimizi, tercih ve tavsiye edilebilirliğimizi Thermogusto ile çok daha ileri taşıyacağız. Arzum’un inovasyonda, ürün çeşitliliğinde ve çok fonksiyonlu ürünleri kompakt bir yapıda sunma becerisinin de bir eseri olacak. Thermogusto, bunca yıla sığdırdığımız ilklerimiz, enlerimiz ve kilometre taşlarımızın en son temsilcisi ve bundan sonra ulaşmak istediğimiz noktanın yol göstericisi olacak” ifadelerini kullandı.

Arzum Pazarlama Direktörü Seda Simur Büyükkucak ise, “‘Mutfaklarda alışkanlıkları değiştiriyoruz’ mottosuyla hayatları tek tuşla kolaylaştırmak için geliştirdiğimiz Thermogusto ile hazırlama ve pişirme deneyimini bir arada sunacağız. Bu ürünü mutfaklar için yeni bir devir olarak da nitelendirebiliriz. Yemek yapma süreci başından sonuna bir deneyim, bizler bu ürün ile yaşadığımız deneyimi olabildiğince pratik, kolay ve keyifli hale getirmeyi amaçlıyoruz. Yiyecekleri tek bir haznede doğrayan, karıştıran, çırpan, yoğuran ve farklı birçok modda pişiren Thermogusto ile mutfaktaki tüm işlerin üstesinden tek başımıza gelebilmeniz mümkün. Bunun da ötesinde, kurumsal şeflerimiz tarafından Arzum mutfağında özenle hazırlanan lezzetli tarifleri Thermogusto için çalıştık ve ürünümüzün içine entegre ettik. Her tarifi adım adım kullanıcılarımıza yaptırabilen Thermogusto sayesinde, yemek yapmayı bilmeyenler bile kendi mutfağının şefi olabilecek. Ayrıca ürünümüzün sunduğu dokunmatik özellikli LED ekran pratikliği ve Wifi bağlantı özelliği ile her ay artan tariflerle sofraların menülerini zenginleştirecek. Hedefimiz, zamanın hepimiz için çok değerli olduğu bu dönemde, Thermogusto’yu mutfaklarımızdaki en büyük yardımcı haline getirmek” dedi.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.