Müşteri en çok hangi markadan memnun?

Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi (TMME) sonuçlarına göre akaryakıt tüketicisinin...

23.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi (TMME) sonuçlarına göre akaryakıt tüketicisinin en çok memnun kaldığı markanın OPET Petrolcülük A.Ş. olduğu bildirildi.

Konuya ilişkin yazılı açıklamada, OPET’in, Türkiye Kalite Derneği (KalDer) koordinasyonunda, TMME Ortak Girişimi tarafından gerçekleştirilen endeksin 2010 sonuçlarına göre, akaryakıt sektöründe 80 puanla müşteri memnuniyeti en yüksek şirket unvanını koruduğu belirtildi.
Açıklamada, OPET’in, memnuniyet endeksinin yanı sıra marka ve sektör bazında müşteri beklentilerinin, algılanan kalite ve değerin, müşteri şikayetleriyle bağlılıklarının ölçüldüğü TMME’de akaryakıt sektöründe 5 yıl üst üste birinciliği elde eden ”tek” marka olduğu kaydedildi.

OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca, konuya ilişkin değerlendirmesinde, OPET’in TMME’deki başarısının ardında, şirketin genç ve dinamik yapısı, güçlü bayi ağı, yüksek sosyal sorumluluk bilinci ve tüketiciyi memnun etmekteki istikrarlı çalışmaları olduğunu ifade etti. 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.