Grup 7 İletişim’e yeni müşteri

Grup 7 İletişim Danışmanlığı, Kale Grubu’na stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti vermeye başladı...

23.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Grup 7 İletişim Danışmanlığı, Kale Grubu’na stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti vermeye başladı. Grup 7, seramik sektörünün kuruluşuna öncülük eden ve sonrasında makine ve parça imalatı, savunma, kimya, elektrik malzemeleri, enerji, bilişim, nakliye, turizm ve gıda sektörlerinde yatırımlar yaparak büyüyen Kale Grubu’nun, Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kalekim, Kale Banyo, Kale Banyo Mobilyaları, Kale Mutfak Mobilyaları, Kale Boya, Kale Sıva ve Kale Doğal Taş, Kalekalıp, Kale Havacılık, Kaledata, Dr. (h.c.) İbrahim Bodur Kaleseramik Eğitim, Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı (KSV) ile Kale Tasarım Merkezi markalarına, Ekim ayı itibariyle stratejik iletişim, medya ilişkileri ve etkinlik yönetimi alanlarında danışmanlık yapacak.

Grup 7’nin 2010 yılında portföyüne katılan diğer müşterilerinin arasında Sabancı Vakfı, Lilly İlaç, Eureko Sigorta ve Dr. Gunther von Hagens’ın BODY WORLDS Orijinal Vücut Dünyası-Yaşam Döngüsü Sergisi gibi marka ve kuruluşlar yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.