Multinet Up’ta üst düzey atama

Şirkette pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak görev alacak isim belli oldu.

18.02.2019 - 11:07 | MediaCat

Multinet Up’a yeni pazarlama genel müdür yardımcısı

Yeni nesil finansal teknoloji ve hizmet şirketi Multinet Up’ta üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Multinet Up Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Erol oldu.

Yeni görevinde Multinet Up ve iştiraklerinin pazarlama faaliyetlerinin yönetimini üstlenecek olan Gökhan Erol, İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmasının ardından Marmara Üniversitesi Fransızca Siyaset Bilimi Bölümü’nde okudu. 1998 yılında Grafika:Lintas bünyesinde reklam yazarlığına başlayan Erol, Lowe ve McCann Erickson’da yaratıcı grup başkanı olarak görev aldı. Kariyerine 2004 yılında Medina Turgul DDB ECD’si ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam eden Erol; Unilever, Volkswagen, Ülker, Türkiye İş Bankası, Koç Grubu, Domino’s Pizza, PepsiCo, Total, VakıfBank, Digiturk, Pegasus, Bosch ve Siemens gibi birçok marka için yüzlerce kampanya üretti ve Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali, Eurobest, Golden Drum, Felis Ödülleri ve Kristal Elma gibi yarışmalardan birçok ödül kazandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.