Mükemmel olmak zorunda değilsin!

SoulCycle, Akın Akman'ın da yer aldığı ilk imaj kampanyasında kişinin kendi değerinin farkına varmasını amaçlıyor.

07.04.2017 - 15:07 | Sultan Öncü Arslanoğlu

Mükemmel olmak zorunda değilsin!

2006 yılında ABD’de bir fitness salonu olarak kurulan SoulCycle, 10 yılın ardından hedef kitlesiyle daha fazla etkileşime geçeceği ilk reklam filmini yayınlayarak egzersiz programları düzenleyen bir spor markası olmanın ötesine geçiyor. Yakın zamanda 74 konumda hizmet vermeye başlayan marka, bu yıl yapılması planlanan yeni girişimler öncesinde marka bilinirliğini artırmak için ilk marka kampanyasını başlattı.

Marka, Laird & Partners işbirliğinde hayata geçirilen Find It adlı reklam filmiyle, kişinin kendini bulmasına ve kendi değerinin farkına varmasına yardımcı olmayı amaçlıyor. Sizi neyin yönlendirdiğini ya da neyin motive ettiğini soran kampanya, mükemmel olmak zorunda olunmadığının mesajını veriyor. Fitness antrenörü ve Soulcycle Eğitmeni Akın Akman’ın da yer aldığı filmin, 300’den fazla eğitmenin desteğiyle oldukça geniş bir kitleye ulaşması bekleniyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: SoulCycle
  • Reklam Ajansı: Laird & Partners
Kaynak: Creativity Online

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.