Geçmişten bir gün: Reklam fotoğrafçılığı ve multivizyon üzerine

Sektörün duayenleri reklamda fotoğrafın ve multivizyonun gücünü anlatıyor.

07.04.2017 - 14:23 | Arzu Nilay Kocasu

Geçmişten bir gün: Reklam fotoğrafçılığı ve multivizyon üzerine

TRT’nin geçtiğimiz günlerde halka açtığı arşivinden yaptığımız aramalarda karşımıza çıkan sektörel videolara dün Serdar Erener’in 12 Dev Adam’ın hikâyesini anlattığı Yüzümüzü Güldürenler programıyla hoş bir başlangıç yapmıştık.

Şimdi sırada, sektörün duayenlerinin reklam fotoğrafçılığı ve multivizyon üzerine bilgiler vererek sektörün geleceğine dair öngörülerini paylaştıkları bir bölüm var. Foto Vizyon programının 1989 tarihli dördüncü bölümünde Eli Acıman, Jeffi Medina, Bülent Erkmen, Haluk Mesci, Ersin Salman, Nail Keçeli, Sevil Sert, Moris Maçoro, Cüneyt Birol, Haydar Volkan ve Ali Üstündağ fotoğrafı, reklam fotoğrafçılığını ve multivizyonun sektöre sunduğu estetik katkıyı anlatıyorlar.

Bizler gibi TRT Arşivi’ne göz atmaktan geri duramayan okurlarımıza ufak bir çağrı: Sektörün geçmişine ışık tuttuğunu düşündüğünüz videoları bizimle paylaşın, tüm okurlarımızın arşivden yararlanmasına birlikte vesile olalım.

Kaynak: Trtarsiv.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.