Monopoly Türkiye şampiyonası Otto Santral’de yapıldı

Monopoly Türkiye Şampiyonası finali sonuçlandı. Türkiye Şampiyonluğu'na hak kazanan...

22.04.2009 - 16:56 | MediaCat

Monopoly Türkiye Şampiyonası finali sonuçlandı. Türkiye Şampiyonluğu’na hak kazanan Selçuk Cağlar’a ödülünü Hasbro Türkiye Genel Müdürü Canan İlter verdi.

Ülkemizi; şansın, paranın ve eğlencenin cenneti Las Vegas’ta temsil edecek en iyi Monopoly üstadı, kıyasıya rekabetin yaşandığı Monopoly Türkiye Şampiyonası Final’inde belli oldu!

Yaklaşık 15 bin kişinin katıldığı ön eleme turundan sıyrılan en başarılı 52 finalist, 19 Nisan’da Otto Santral’de gerçekleşen Monopoly Türkiye Şampiyonası’nda kıyasıya birbirleriyle mücadele etti. Kazanan Türkiye Şampiyonu ünvanıyla ülkemizi Dünya Şampiyonası’nda temsil etmek için Las Vegas biletini kaptı.

Finalistlerin bir araya gelip Monopoly oynadığı; zarların, paraların, tapuların ve tekliflerin havada uçuştuğu Monopoly Türkiye Şampiyonası keyifli bir rekabete sahne oldu.

Final sonrası ise muhteşem bir parti gerçekleşti. Müzik, eğlence ve Monopoly sohbetleri eşliğinde renklenen parti, gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.