Türkiye yüzde 59’la ‘Esmer’i seçti

Moda dünyasından film endüstrisine kadar birçok sektörün yıllardır tartıştığı soru, yine Bonus Card'ın oylamasında cevap buldu...

22.04.2009 - 16:46 | MediaCat

Moda dünyasından film endüstrisine kadar birçok sektörün yıllardır tartıştığı soru, yine Bonus Card’ın oylamasında cevap buldu. Reklam kampanyasıyla her hafta sosyal yaşantımızdaki beğenilerle ilgili geniş katılımlı bir anket de gerçekleştiren Bonus Card’ın üçüncü oylaması, “Esmer” tercihiyle sonuçlandı. 200.000 kişinin SMS göndererek katıldığı anket sonuçlarına göre “Esmer” diyenler yüzde 59’ya ulaşırken “Sarışın”ı tercih edenler yüzde 41’de kaldı.

Acun Ilıcalı’nın her hafta farklı bir soruyu, önce haftanın ünlü konuğuna, ardından tüm Türkiye’ye yönelttiği kampanya süresince, cevabıyla birlikte seçimini en güzel cümleyle açıklayarak, her hafta SMS’le Turkcell 3360’a gönderen 25 kişi, hayalleri süsleyen bir sürprizle, Türkiye’nin en sevilen yarışması Var Mısın Yok Musun’un son elemelerine doğrudan katılma şansı kazanıyor. Bonus Card, yanıtlarını SMS’le Turkcell 3360’a gönderen ilk 100.000 Bonus Card sahibine, hem küçük bir hediye vermek hem de seçimlerini bedava yapmalarını sağlayabilmek amacıyla 5 kontör/dk hediye ediyor.

Türkiye’nin en sevilen kredi kartı Bonus Card’ın gündem yaratan kampanyasında, geçtiğimiz haftalarda “Çocuk mu kariyer mi?” ve “Hagi mi Alex mi?” sorularına cevap arandı. Son hafta yaklaşık 250.000 kişinin SMS göndererek katıldığı “Hagi mi Alex mi” oylaması, Türkiye’de bugüne kadar yapılan en geniş katılımlı anket niteliği de taşıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.