Mondi Tire Kutsan’a yeni CEO

Şirkette CEO'luk görevini üstlenecek isim belli oldu.

30.05.2018 - 08:45 | MediaCat

Mondi Tire Kutsan'a yeni CEO

Oluklu mukavva ambalaj sektöründe faaliyet gösteren Mondi Tire Kutsan’da CEO’luk görevine Sevinç Yener Çimecioğlu atandı.

İmalat sanayinin tanınmış isimlerinden Sevinç Yener Çimecioğlu, Mondi Tire Kutsan bünyesindeki yeni görevine 28 Mayıs itibarıyla başladı.

Sevinç Yener Çimecioğlu, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamasının ardından, yüksek lisans eğitimini de aynı bölümden araştırma ve öğretim asistanlığı yaparken aldı. Akademik kariyerinin ardından Delphi Automotive Systems firmasında fabrika müdürlüğü, üretim kontrol ve lojistik direktörlüğü dahil birçok yönetimsel görevde bulunan Yener Çimencioğlu, 2008 – 2011 yılları arasında Magna Automotive Corporation bünyesinde genel müdür olarak görev aldı. 2011 yılından 2015 yılına kadar Greif Fps Ambalaj Sanayi Türkiye Genel Müdürü olarak çalışan Yener Çimencioğlu, 2016 yılında danışmanlık dünyasına adım atmıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.