MediaCat

Leo PR’a yeni müşteri

Ajans müşteri portföyünü genişletiyor.

Leo PR’a yeni müşteri

Publicis One ajanslarından Leo PR, turizm ve seyahat sektöründe faaliyet gösteren Danimarka menşeli Momondo’yu müşteri portföyüne ekledi.

31 ülkede hizmet veren seyahat arama sitesi Momondo’nun Türkiye’deki iletişim faaliyetlerini yürütecek Leo PR, yeni işbirliği kapsamında, Momondo’ya medya ilişkileri, pazarlama iletişimi, kriz iletişimi, içerik yönetimi ve etkinlik yönetimi alanlarında hizmet verecek.

Müşteri portföyünde Hilton, Atasun Optik, Cartoon Network, Kiğılı, Max Factor, NBA, Netflix ve Tepe Nautilus gibi markaların bulunduğu Leo PR’ın lideri Artanç Savaş yeni işbirliği hakkında şöyle konuştu: “Leo PR’ın müşteri portföyü küresel markalarla genişlemeye devam ediyor. Yenilikçi vizyonumuzun, sektörün en özgün markalarından Momondo’nun beklentileriyle uyum içerisinde olduğunu görmekten dolayı mutluyuz. İşbirliğimiz kapsamında markaya daha da değer katacak çalışmalara imza atacağız.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.