MIXX Awards Türkiye için başvuru süreci başladı

Yarışmanın son başvuru tarihi 17 Ocak 2020.

26.12.2019 - 11:17 | MediaCat

MIXX Awards Türkiye için başvuru süreci başladı

47 ülkede faaliyet gösteren Interactive Advertising Bureau’nun (IAB) Türkiye merkezi IAB Türkiye tarafından önümüzdeki yıl 10’uncu kez düzenlenecek MIXX Awards Türkiye için başvuru süreci başladı.

Başvuru süreci 17 Ocak 2020’de tamamlanacak yarışmanın kategorilerinde revizyona gidildi. Toplamda 15 kategoride başvuru kabul edecek yarışmada bir kampanya en çok üç kategoride yarışabilecek. Başvurular, ön eleme ve ana değerlendirme olmak üzere iki aşamada değerlendirilecek.

MIXX Awards Türkiye’de ilk kez bu yıl verilen Reklamda Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Özel Ödülü önümüzdeki yıl da verilecek. Jüri tarafından verilecek bu ödül için ayrı bir başvuru alınmayacak.

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi yarışmanın 10’uncu yılına özel olarak, geçmiş yılların istatistik ve trendlerini mercek altına alacak ve MIXX Awards Türkiye’nin 10 Yılı Araştırması hazırlayacak. Araştırma kapsamında, dijital dünyanın kullandığı kavramlar ve dijital reklamlarda kadın-erkek konumlandırması irdelenecek.

MIXX Awards Türkiye’nin 10. Yılına özel olarak, Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesigeçmiş yılların istatistiklerinin ve trendlerinin inceleneceği “MIXX Awards Türkiye’nin 10 Yılı Araştırması” hazırlayacak. Bu kapsamda dijital dünyanın kullandığı kavramlar, dijital reklamlarda kadın-erkek konumlandırması irdelenecek.

10’uncu yıl reklam teması “Dijital ‘On’u Aştı” olarak belirlenen yarışmanın reklam çalışmaları Karbonat tarafından, organizasyon tarafı ise Gramofon, İltek ve Project House’un katkılarıyla gerçekleşecek. Yarışmanın ödül töreni ise 3 Mart 2020’de düzenlenecek.

Yarışmanın kuralları, kategorileri ve başvuru süreci hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.