MediaCat

Kylie Minogue’dan Birleşik Krallık’a çağrı

Tourism Australia’dan müzikal bir reklam.

Kylie Minogue’dan Birleşik Krallık’a çağrı

Birleşik Krallık’ı Avusturalya’ya davet etme niyetindeki Tourism Australia, davetini Noel gecesinde Kylie Minogue’un kamera karşısına geçtiği müzikal reklam filmiyle gerçekleştirdi.

Kraliçe Elizabeth’in Noel mesajı öncesinde yayınlanan eğlenceli filmde Neighbours dizisinde oynadığı Charlene Robinson karakterini yeniden canlandıran Kylie Minogue‘a, aralarında Komedyenler Adam Hills ve Andy Saunders, Tenisçi Ash Barty, Kritek Oyuncusu Shane Warne ve eski Olimpik Yüzücü Ian Thorpe’un da bulunduğu ünlü isimler eşlik ediyor.

Kraliçe’nin geleneksel Noel konuşmasının Birleşik Krallık kültüründe önemli bir yeri olduğunu ve konuşmayı internet ya da televizyondan milyonlarca insanın takip ettiğini belirten Tourism Australia Genel Müdürü Phillipa Harrison, “Kuzey yarımkürede kış mevsiminin yaşandığı ocak aylarında birçok Britanyalı denizaşırı tatil yapmayı düşünüyor ve bu da bize kitleye ulaşmak ve bir sonraki tatillerini Avustralya’da yapabileceklerini hatırlatmak için harika bir şans sunuyor” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.