Mindshare’den sektörel mobil uygulama: PurpleMinds

Mindshare’in sektörel mobil uygulaması PurpleMinds, Apple Appstore ve Google Playstore’da yayında.

06.03.2018 - 16:17 | MediaCat

Mindshare’den sektörel mobil uygulama: PurpleMinds

Mindshare’in sektörü güncel sektör verileri ve tüketici içgörüleriyle buluşturma amacındaki mobil uygulaması PurpleMinds, Apple Appstore ve Google Playstore’daki yerini aldı. Mobil uygulama aynı zamanda pazarlama, iletişim, inovasyon, data ve teknoloji haberleri ile Mindshare bakış açıları da barındırıyor.

Raporlamanın artan veriyle birlikte inanılmaz bir noktaya geldiğini belirten Mindshare CEO’su Bülent Yar, yeni uygulamayı “Markalarımıza her an her yerde bilgiye ulaşabilecekleri sektörel verileri yüksek bir hız ve kalitede sunabilmemiz adına önemli  bir adım olduğunu düşünüyorum” sözleriyle değerlendirdi.

Uygulamanın ilk versiyonunda; ölçülen ve tematik kanal rating’leri, en üst televizyon programları, haftalık ana kanal doluluk oranları, televizyon ve televizyon harici mecralar için reklamveren sıralamaları, gazete tiraj ve radyo erişim verileri gibi her an ihtiyaç duyulabilen bir çok sektörel bilgi yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.