Mindshare’den 24 saatte fikir garantisi

Mindshare 24, hızlı sonuç isteyen müşterilerin hizmetinde.

26.03.2018 - 14:47 | Gönül Hadımlı

Mindshare’den 24 saatte fikir garantisi

WPP bünyesindeki Mindshare, müşterilerinin “acil” ihtiyaçları için bir çözüm sunuyor: Mindshare 24. Ajansın yeni hizmeti, brief alındıktan tam tamına 24 saat içerisinde bir medya planı sunmayı vaat ediyor. Mindshare’in bu konuda oldukça iddialı olmasını ise 24 saat içerisinde oluşturulan planı beğenmeyenlerin parasının iade edileceğini vurgulamasından anlıyoruz.

Yeni servisleri dahilinde Mindshare, bu hizmetten faydalanmak isteyen müşterilerden, ihtiyacı olan tüm bilgileri özel olarak tasarlanmış bir brief formatında talep ediyor. Brief, global ekip üyelerince inceleniyor ve müşterinin isteği, tüm network’teki çalışanlardan faydalanılarak yerine getiriliyor.

Ajans yetkilisi, “Genelde, üç fazdan oluşan ve otuz sayfa analiz içermesine rağmen sadece bir sayfa fikir içeren iletişim planlamaları oldukça sıkıcıdır” diyerek Mindshare 24’un bu algıları tersine çevireceğine vurgu yapıyor.

Mindshare Global CEO’su Nick Emery’ye göre, günümüz dünyasında yaygın olan “Tek çözüm, teknolojidir” zehrinin yaratıcı bir panzehiri Mindshare 24. Emery, “Dünyanın herhangi bir yerinde güçlü ve hızlı bir fikir isteyen her marka, bizi aradıktan ya da e-mail attıktan sonra, yatağına gidip uyuyabilir ve ertesi gün gözünü dünyayı değiştirecek bir fikre açabilir” diyor.

Kaynak: MediaPost

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.