MediaCat

REMIX Academy Istanbul başlıyor

Etkinlik 29 Mart’ta bomontiada ve ATÖLYE’de gerçekleştirilecek.

REMIX Academy Istanbul başlıyor

Kültür sanat, girişimcilik ve teknoloji alanlarında faaliyet gösteren uzman isimleri bu alana ilgili dinleyicilerle buluşturmaya hazırlanan REMIX Academy Istanbul bu yıl British Council ve Pozitif işbirliğiyle 29 Mart tarihinde bomontiada ve ATÖLYE’de katılımcılarını ağırlamaya hazırlanıyor.

Yaratıcı girişimlerin, kültür sanat endüstrisinin ve kullanıcı deneyiminin geldiği noktayı saptayarak bu alanlardaki öngörüleri ele alacak etkinlikte Design Museum Direktörü Alice Black, Facebook VP, Chief Creative Officer Mark D’Arcy, Facebook Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Bölge Direktörü Ari Keşişoğlu, Facebook Türkiye Ülke Müdürü Derya Matraş, Microsoft Türkiye Genel Müdürü Murat Kansu, Tate Modern Dijital Direktörü Ros Lawler, Royal Shakespeare Company Dijital Gelişim Direktörü Sarah Ellis, British Film Institute Dijital Direktörü Edward Humphrey, Hannah Barry Gallery ve Bold Tendencies Kurucusu Hannah Barry, Mindshare Birleşik Krallık, Trendler ve İçgörü Direktörü Sophie Harding, Factory 42 Direktörü ve Bafta Ödüllü Yaratıcı Direktör Dan Smith, İstanbul Tasarım Bienali Direktörü Deniz Ova ve İstanbul Tasarım Bienali Küratörü Jan Boelen, KızCode Kurucusu Müjde Esin, ATÖLYE Kurucu Ortağı Kerem Alper, TABİT Kurucu Ortağı Tülin Akın, Nowhere Studios Kurucusu Burak Tezateser, CultureLabel.com ve REMIX Kurucu Ortakları Peter Tullin ve Simon Cronshaw konuşmacılar yer alacak.

REMIX Academy Istanbul başlıyor

İlgilenenler, REMIX Academy Istanbul hakkında detaylı bilgiye Remixsummits.com/ist adresinden ulaşabilirler.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.