MediaCat

Michael Phelps uzayda

Call of Duty yeryüzünün dertlerinden kaçmak isteyen mutsuz insanlarına yardım elini uzatıyor.

Michael Phelps uzayda

2016’nın insanlığın en parlak yıllarından biri olduğu söylenemez. Dünya, insanın sebep olduğu doğal ve siyasi yıkımla her geçen gün biraz daha yaşanmaz bir yer haline gelirken, 4 Kasım’da sevenleriyle buluşmaya hazırlanan Call of Duty: Infinite Warfare yeryüzünün mutsuz sakinlerine cazip bir teklifle geliyor: “Sat anasını! Haydi uzaya gidelim.”

Başrolünde olimpiyat tarihinin en çok madalya alan sporcusu yüzücü Michael Phelps ve komedyen Danny McBride’ın yer aldıkları 72andSunny imzalı reklam filmi -yeryüzünün felaketlerinden bunalan insanoğlunun uzayın sükunetine savaşı götürmesi nedeniyle biraz çelişkili bir hikâye anlatsa da- Call of Duty severleri yeryüzünün bunaltıcı gerçeklerinden bir süreliğine uzaklaştırmayı vadediyor.

2016’nın insanlığa büyük şaşkınlıklar ve hayal kırıklıkları yaşattığını söyleyen 72andSunny Grup Kreatif Direktörü Matthew Curry, reklam filminin ana fikrini inşa ederken, yeryüzündeki tüm delilikleri arkada bırakıp esaslı bir eğlence yaşamayı mümkün kılacak bir mekân fikrine odaklandıklarını söylüyor: “Böylelikle, delirmiş bir dünyada varılabilecek nihai sonuca ulaştık: Sat anasını! Haydi uzaya gidelim.”

Phelps ve McBride’ı tercih etme sebepleriniyse şöyle açıklıyor Curry: “Reklam filminde yeryüzünün en büyük kazananı Michael Phelps’e yer verme ve durumla nasıl baş edeceğini görmek için onu uzaya yerleştirme fikri hemen içimize sindi. Danny McBride ise Phelps’in hedefini elinden alacak ideal isimdi.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.