Doğuş Yayın Grubu’nda üst düzey atama

Grubun kurumsal iletişim direktörlüğüne atanan isim belli oldu.

26.10.2016 - 13:08 | MediaCat

Doğuş Yayın Grubu'nda üst düzey atama

NTV’nin 1999’da gruba katılmasının ardından faaliyetlerine başlayan Doğuş Yayın Grubu’nun kurumsal iletişim direktörlüğüne iletişim sektöründe 17 yıllık bir tecrübesi bulunan Burcu Cankurtaran atandı.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi, Gazetecilik Bölümü mezuniyetinin ardından CNN Türk’te başladığı kariyerine Turner Broadcasting System Türkiye (TNT ve Cartoon Network) D-Smart ve Ströer’de devam eden Cankurtaran, Ekim 2016 itibarıyla Doğuş Yayın Grubu Kurumsal İletişim Direktörü olarak göreve başladı.

Doğuş Yayın Grubu’nun iletişim faaliyetlerinin yönetimine liderlik edecek Burcu Cankurtaran yeni görevi kapsamında halkla ilişkilerden pazarlama iletişimine, gündem ve kriz yönetiminden lider iletişimine, kurumsal kimlik ve marka yönetiminden STK’larla ilişkilere, müşteri ilişkileri yönetiminden pazarlamaya, kurumsal yönetişimden itibar ve algı yönetimine kadar uzanan alanlarda çalışacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.