Sabancı’dan 29 Ekim filmi

Sabancı Holding 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı yine güçlü ve duygusal bir filmle kutluyor.

26.10.2016 - 15:49 | Tuğba Özögretmen

Sabancı'dan 29 Ekim filmi

Sabancı Holding, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel olarak bir reklam filmi yayınladı. Bugün bir basın toplantısıyla yapılan lansmanda, Sabancı Holding Kurumsal İletişim Direktörü Filiz Karagül Tüzün ve filmin yaratıcı süreçlerini üstlenen Puck Global’ın kreatif ajans başkanı Haluk Erkmen detayları paylaştı.

Toplantıda ilk olarak holdingin film için özel bir konkur yürüttüğü ve üç ajans arasında geçen sürecin sonunda Puck Global ile çalışma kararı alındığı bilgisi paylaşıldı. Karagül Tüzün, cumhuriyetin ve Sabancı’nın değerlerinin örtüştüğünü ve bu anlayışı yansıtmak istediklerini belirtti.

Filmin çıkış noktasında Sakıp Sabancı’nın İşte Hayatım adlı kitabında gençliğe verdiği 10 öğüt yer alırken; Erkmen bu özel durumu, “Filmde gördüğünüz her ilmekte Sabancı’nın emeği var, bunu yansıtmak istedik” diyerek anlattı. Karagül Tüzün filmin engelli dostu prodüksiyonuna ve kadın vurgusuna dikkat çekti. İkili hazırlık aşamasında, filmi seslendirmesi için yalnızca Hümeyra’yı düşündüklerini ve kendisine ulaştıklarında anında olumlu yanıt aldıklarını belirtti. Anima İstanbul tarafından hazırlanan özel bir yazılım kullanılan reklam filminin müziğini ise Jingle House üstlendi.

Sabancı'dan 29 Ekim filmi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.