Michael B. Jordan artık “özgür”

AT&T'den izleyiciyi özgürleştiren bir reklam kampanyası.

27.07.2017 - 14:26 | Sultan Öncü Arslanoğlu

Michael B. Jordan artık “özgür”

İzleyici artık istediği içeriği herhangi bir taahhüde bağlı kalmadan ya da bir kabloya ihtiyaç duymadan istediği anda istediği yerde ve de tek bir ekrana bağlı kalmaksızın izlemek istiyor. Telekomünikasyon şirketi AT&T de televizyon izleme kolaylığı sunduğu DirecTV hizmeti için yürüttüğü kampanyasına Mark Wahlberg’in ardından Michael B. Jordan ile devam ediyor.

Free, Cable B. Ware, Can You B. Lieve It ve Contracts B. Gone olmak üzere dört başlık altında yayınlanan reklam filmlerinde Michael B. Jordan’ın televizyon izleme konusundaki tüm bağlılıklardan kurtularak özgürleştiği anlarına tanık oluyoruz. Jordan’ın kablo kutusunu patlatışını; duvarları yıkışını; kanepesini, sözleşmesini hatta bağlılığın temsili olan yüzüğünü dahi ateşe atışını seyrettiğimiz filmlerde, izleyicinin herhangi bir taahhüt, donanım ve kısıtlama olmaksızın DirecTV sayesinde istediği içeriğe istediği yerden ve dilediği ekrandan ulaşabilmesi, mizahi bir bakış açısıyla anlatılıyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: AT&T
  • Reklam Ajansı: BBDO
Kaynak: Creativity Online

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.