Şeytan Prada, uzaylılar Gucci giyer

Uzun zaman önce, çok çok uzak bir galakside...

27.07.2017 - 13:40 | Arzu Nilay Kocasu

Şeytan Prada, uzaylılar Gucci giyer

Gucci’nin 2017 Sonbahar – Kış 2017 koleksiyonu hazır… en azından uzaydaki henüz tanışmadığımız dostlar -Stephan Hawking’e kulak verecek olursak belki de düşmanlar- için.

Creature From the Black Lagoon, Forbidden Planet, Earth vs the Flying Saucers, Star Wars ve Star Trek gibi bir döneme damgasını vurmuş ve bugün yapımcıların birer arı misali hâlâ balını topladıkları (merhaba J. J. Abrams) eski dönem bilim kurgunun kült eserlerine gönderme yapan reklam filmi, Gucci’nin tasarımcısı Alessandro Michele’nin kreasyonlarını Glen Luchford’un yönetmenliği ve Dazed and Confused’un eski kreatif direktörü Christopher Simmonds’ın sanat yönetmenliğinde bir B filmi atmosferi yaratarak meraklılarıyla buluşturuyor.

Gucci ürünlerinin bu dünyanın insanlarından ziyade evrenin en keşfedilmemiş gezegenlerinde yaşayan canlılar için dikilmiş olup olmayacağını sorgulatan reklam filmi, markanın hedef kitlesine sunduğu tek eğlence değil. Mart ayında sosyal medyadan #TFWGucci (That Feeling When Gucci) kampanyasını başlatan Gucci, moda iletişiminde benimsediği tonu değiştirmeye Instagram’dan takipçileriyle paylaştığı mimlerle çoktan başlamıştı.

Kaynak: Creative Review

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.