Metaverse ajansı STANDBY ME’den sektöre merhaba

STANDBY ME, markalara metaverse evreninde merkeziyetsiz dinamikler ve meta işbirlikleriyle hareket eden "meta ajansı" olarak hizmet verecek.

30.11.2021 - 12:55 | MediaCat

Bağımsız ajans STANDBY, global ortaklarıyla birlikte metaverse ajansı STANDBY ME’yi kurdu.

Merkeziyetsiz veri ve ekonomi sayesinde bireysel etkileşim çağının, bir başka deyişle “ME” çağının başlamasından ilhamla şekillenen STANDBY ME, markalara metaverse evreninde merkeziyetsiz dinamikler ve meta işbirlikleriyle hareket eden “meta ajansı” olarak hizmet verecek.

Kendi blokzincir tabanlı ve dizayn merkezli altyapısıyla STANDBY ME, markaların metaverse altyapılarını ya da mevcut altyapıları içerisinde markalı deneyimler, alanlar, tasarımlar ve işbirlikleri oluşturmalarına olanak sağlayacak.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

ME (@me_metaagency)’in paylaştığı bir gönderi

Pazarlama ve iletişimdeki hikâyelerin izlenmekten yaşanmaya, anlatmaktan tasarlanmaya dönüşeceği süreçte yaratıcı ekonominin dönüştüren güç olduğuna inanan STANDBY ME, metaverse & multiverse evrenleri için yaratıcı, ekonomik, ekolojik projeler ve ürünler üreterek kategorinin oluşmasına somut katkıda bulunmayı hedefliyor. Markalarının ilk metaverse projeleri için çalışmaya başlayan STANDBY ME, işbirlikleri ve proje süreçlerini önümüzdeki aydan itibaren Londra’da açacağı yeni merkezinden yönetecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.