Mert Alaş’tan karantina galerisi

Mert Alaş, Instagram takipçilerinin karantina fotoğraflarını toplayarak bir galeri hazırladı.

31.03.2020 - 15:39 | Tuğba Özögretmen

Dünyanın dört bir yanındaki sanatçıların, sosyal medya takipçileriyle farklı yaratıcı şekillerde etkileşime geçtiklerine tanık oluyoruz. Mert Alaş da onlardan biri. Dünyada ünlü fotoğrafçı, Instagram sayfasından yayınladığı duyuruda tüm takipçilerine, karantina fotoğraflarının kürasyonunu yapma teklifinde bulundu:

“Haydi, bir sanat oyunu oynayalım… Çektiğiniz fotoğrafı bana gönderin. Sonrasında beğendiklerimi seçip, tıpkı kendi işlerimmiş gibi üzerlerinde çalışacağım ve renklerini düzenleyeceğim. Sanatçı sizsiniz, kreatif sizsiniz, model sizsiniz. Seçtiklerimi Instagram sayfamdan sergileyeceğim. Yani birkaç gün boyunca Instagram sayfam, sizin fotoğraf galeriniz olacak.”

Alaş, çağrısına kulak veren takipçilerinden gelen 2 bin fotoğrafı 40 saat boyunca düzenledi ve ortaya bir fotoğraf galerisi çıktı. Daha fazlasını merak edenler Instagram’da @mertalas hesabını inceleyebilir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.