MediaCat

Garanti BBVA iştiraklerine yeni iletişim ajansı

Garanti BBVA Leasing, Garanti BBVA Filo, Garanti BBVA Yatırım ve Garanti BBVA Factoring’in yeni dönemde iletişim danışmanlığını yürütecek ajans belli oldu.

Garanti BBVA iştiraklerine yeni iletişim ajansı

Garanti BBVA iştiraklerinden; kurumsal, ticari, küçük ve orta boy işletmelerin leasing işlemlerini gerçekleştiren Garanti BBVA Leasing; bireysel kullanıcılara ve kurumsal işletmelere uzun dönem araç kiralama hizmeti veren Garanti BBVA Filo; yatırımcılarına yurtiçi ve yurtdışı sermaye piyasalarında aracılık ve yatırım bankacılığı hizmeti sunan Garanti BBVA Yatırım ve KOBİ’lerden kurumsal işletmelere kadar her ölçekten firmaya faktoring hizmeti sunan Garanti BBVA Factoring yeni dönemde iletişim çalışmalarını Marjinal Porter Novelli’ye emanet etme kararı aldı.

Portföyündeki markalara 360 derece stratejik danışmanlık hizmeti sunan Marjinal Porter Novelli, yeni işbirliği kapsamında, Garanti BBVA iştiraklerinin iletişim danışmanlığından sorumlu olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.