MediaCom yeni ajans yaklaşımını açıkladı

MediaCom global ağı bundan sonra çalışma ortaklarının "Daha Büyük Resmi Görme"lerine yardımcı olacak.

20.01.2021 - 14:26 | Sencer Uçar

MediaCom yeni ajans yaklaşımını açıkladı-00

WPP’nin konsolide medya yatırım yönetimi kolu GroupM bünyesindeki MediaCom, çalışma ortaklarının “Büyük Resmi Görme”sine yardımcı olacak yeni ajans yaklaşımını açıkladı. MediaCom bu yeni yaklaşımıyla müşteri ihtiyaçlarına sistematik olarak hizmet sağlamanın ötesinde, aynı zamanda pazarlama yatırımlarının geridönüşünü artırmak için markaların yeni büyüme alanları belirlemelerine ve bu alanların geliştirilmesine yardımcı olmayı amaçlıyor.

Ajansın yeni yaklaşımı, mevcut “Sistem Düşüncesi” felsefesinin, daha geniş WPP ve GroupM kaynaklarıyla entegre olacak ürün ve teknolojilerle güçlendirilmesiyle gerçekleştirilecek. Yeni yaklaşımda veri analitiği, içerik pazarlaması, iş sonuçları ve geridönüşüm yetkinliklerinin geliştirilmesi üzerine odaklanılacak. Ajans, müşterilerinin performans pazarlamasından uzun vadeli marka oluşturma kampanyalarına kadar pazarlama aktivitelerinin iş performansları üzerindeki etkisini kapsamlı bir şekilde anlamlandırmalarına yardımcı olacak.

Yeni ajans yaklaşımının lansmanı Nick Lawson’ın Temmuz 2020’de MediaCom Global CEO’luğuna tanmasının ardından sadece yeni marka duruşu ile değil, yeni bir görsel kimlikle de destekleniyor.

MediaCom Global CEO’su Nick Lawson, lansmanı, “Çevremizdeki dünyada değişim hızlanıyor. Bu yeni ortam, pazarlama faaliyetlerini bütünsel olarak düşünen markalar için birçok iş fırsatı sunuyor. Yeni yaklaşımımıza inanıyoruz – bir adım geri atıp büyük resmi görmek – müşterilerimizin pazarlama yatırımlarının getirisi üzerinde önemli bir etkiye sahip olacaktır. Bu yeni yaklaşım, bizim hayata geçirmekte zorlanmayacağımız bir yaklaşım; yaratmak için altı yıl harcadığımız ‘Sistem Düşüncesi’ felsefesine dayanıyor ve ‘People First, Better Results’ kültürümüz aracılığıyla hayat buluyor. Bir an önce hayata geçirmek, tüm iş ortaklarımızın büyümelerine destek vermek ve bu yolculuklarına şahit olmak için sabırsızlanıyorum” sözleriyle değerlendirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.