MediaCat

Yoğun hayat, enerji kat

DİMES Smoothie’nin yeni reklam filmi yayında.

Yoğun hayat, enerji kat

DİMES’in tüketiciye iki farklı lezzetle sunduğu yeni ürünü DİMES Smoothie’nin yoğun meyve tadıyla gelen enerjiye vurgu yapan lansman kampanyası ilk reklam filmiyle başladı.

Reklamania Creative imzası taşıyan filmde meyvelerin yoğun kıvamı ve tadıyla meyve yeme hazzı veren, DİMES Smoothie’nin verdiği enerji ve keyif hissi, kendine özgü anlatım diliyle ekranlara taşıyor.

Yüzde 100 meyveden üretilen Smoothie’lerin, meyveye en yakın en iyi ikame ürünler olduğunu vurgulayan DİMES Genç Hedef Kitle Kategorilerinden Sorumlu Pazarlama Müdürü Burcu Karadayı Gülşen, “Püre haline getirdiğimiz meyvelerden ve meyve sularından ürettiğimiz DİMES Smoothie, hayatın her anına lezzet, keyif ve enerji katan, besleyici bir motivasyon içeceği” dedi.

DİMES’in tüketicisiyle her zaman arkadaşça, samimi bir ilişki kurduğunu söyleyen Burcu Karadayı Gülşen, reklam filmiyle ilgili, “Smoothie ürünümüzü geliştirirken ve konumlamasını hazırlarken tüketicilerle araştırmalar gerçekleştirdik. Bu araştırmalara göre, tüketiciler Smoothie’yi yoğun hayat tempolarında enerji ihtiyaçlarını karşılamak için tüketiyor. Biz de kampanyamızı bu çerçevede hazırladık. Tamamen meyveden gelen yoğun kıvamının ve lezzetinin verdiği keyifle, yoğun hayatlara enerji katan DİMES Smoothie, tüketicisine yoğun enerjili bir kampanyayla merhaba diyor. Yepyeni ürünümüz ve reklam filmimize ek olarak dijital projelerimizle desteklediğimiz kampanyamızla smoothie kategorisinde rakipsiz olmayı, iletişim yatırımlarımız ve yeni varyantlarımızla kategoriyi büyütmeyi, bu kategorinin portföyümüzdeki yerini artırmayı hedefliyoruz. Smoothie kategorisi için Türkiye’de televizyon reklam yatırımı yapan ilk markayız. Reklam filmimiz dijital platformların yanı sıra televizyonda da tüm ana kanallarda yayınlanacak” şeklinde konuştu.

Reklam filminde yoğun meyve tadıyla gelen enerjiye vurgu yapıldığını söyleyen Reklamania Creative Ajans Başkanı Yalkın Yel, “DİMES Smoothie hedef kitlesi 15 – 35 yaş arası genç ve genç yetişkinlerin, en çok kullandıkları sosyal medya platformu olan Instagram’ın kullanım ve paylaşımlarından ilham aldı. Doğru içgörü, hedef kitlenin yaşadığı hayatın şartları, dinamiği ve ruhu bizim onlarla doğru bağ kurmamızı sağlıyor. Reklam filmimizde gençlerin yoğun tempoda geçen hayatlarının aslında çok keyifli olduğunu vurguladık. Bu yoğun anlara eşlik eden Smoothie, onların alışkanlıklarına ve tarzlarına da eşlik edebilmeliydi. Bu sebeple gençlerin story’lerinde kullanmaktan çok keyif aldıkları GIF ve emojilere biz de görsellerimizde yer verdik. Renkli, eğlenceli, dinamik anların pozitif hissiyle enerji katmayı amaçladığımız filmimizin müziği de bu atmosferi ve ana mesajımızı destekler nitelikte çalışıldı” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.