MediaCat

2021’e umut dolu bir veda

MediaCat Almanak sayısıyla raflarda.

2021’e umut dolu bir veda

Geçtiğimiz iki yıl sektörün tüm paydaşları için oldukça zorlu geçti. Bu yılı geride bırakırken yeni yıla dair büyük umutlar besliyoruz. 2021’e veda niteliği taşıyan almanak sayımız hem 2021 gündemini hem de sektörde yılın tüm öne çıkanlarını bir arada sunuyor. Kapakta ise 2021’in en iyilerini derlediğimiz The Cat Report sizlerle buluşuyor.

The Cat Report

Bütün bir yıl boyunca üretilen iletişim, reklam, pazarlama projelerinin ulusal ve global yarışmalardan elde ettikleri sonuçları dikkate alarak hazırladığımız The Cat Report bu yıl yeniliklerle karşınızda. Felis Ödülleri, Kristal Elma Ödülleri, Cannes Lions ve Effie Ödülleri’nin yanı sıra bu yıl Effie Europe ve Curious Felis’in de dikkate alındığı The Cat Report 2021’de geçmiş dönemlerden farklı olarak yılın dijital medya ajansı, yılın performans ajansı, yılın markası, yılın sivil toplum kuruluşu da boy gösteriyor.

Dream Team 2021

Geçtiğimiz yılın fark yaratan, ilham veren ve örnek olan işlerinin künyelerine bakarak belirlediğimiz Dream Team 2021 pazarlamadan medyaya, tasarımdan PR’a farklı disiplinlerden dokuz ismi ağırlıyor.

Yılın medya olayları – medyanın 2021 bilançosu

“2020’den daha kötü ne olabilir ki?” sorusunu her günüyle bize cevapladı 2021. Ekonomik buhran, kısıtlanan özgürlükler, içi boşaltılan kurumlar, iyice kutuplaşan toplum derken hep birlikte freni patlamış bir arabada yokuş aşağı gitmekteyiz. Böylesi bir yılda medya da ülkenin atmosferine uygun olarak tatlı sert ama çoğu zaman karmaşayla dolu bir yıl geçirdi.

Yılın manşetleri, dergi ve mizah dergisi kapakları

Virüsten ekonomiye ve çetinleşen iklim koşullarına, yalnızca Türkiye’de değil tüm dünyada mukavemetimizin krizlerle sınandığı bir yıl geçirdik. Sebep olduğu trajediyi yalnızca tarihin değil, kâğıdın da hafızasına kazıyan gelişmelerin gazete, dergi ve mizah dergilerinde ölümsüzleştiği 2021’e veda ederken yılın iz bırakanlarına yakından bakıyoruz.

2022’ye kapıları açacak trendler

Yeni yıla içgörülerle girmek adına CMO Society üyelerimize 2022’yi şekillendirecek trendleri ve bu trendler doğrultusunda 2022’de şirket politikalarını ne gibi radikal değişikliklerin beklediğini sorduk.

2022: Büyük rövanş

Pandemi etkisiyle savrulan dünyanın 2022’de karşı karşıya kalacağı senaryolara dair anlamlı öngörülere ihtiyacımız var. MTDDB Stratejik Planlama Ekibi’nin muteber trend kaynaklarını inceleyerek oluşturdukları, 2022’yi şekillendirecek mega trendler de almanak sayımızda.

Brand & Sport Summit 2021 özel eki sizlerle

Sportsnet tarafından düzenlenen Brand & Sport Summit’ten yola çıkarak markaların spor camiasına katkılarını, Türkiye’nin spor disiplinindeki başarılarını ve geliştirilmesi gereken alanları detaylıca ele aldığımız Brand & Sport Summit 2021 özel eki de bu ay siz değerli okurlarımızla buluşuyor. Türkiye’de spor disiplininde marka işbirlikleri ve sponsorluklardan oyuncuların beklentilerine kadar markalar ve spor dünyasına dair her şey Brand & Sport Summit 2021 ekinde.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.