MediaCat

MediaCat Live başlıyor

Mini konferans serisinin ilki 6 Mayıs’ta gerçekleşecek.

MediaCat Live başlıyor

MediaCat önderliğinde düzenlenecek online mini konferans serisi MediaCat Live 6 Mayıs’ta başlıyor. Her hafta yeni bir tema çerçevesinde bir araya gelecek sektör yetkilileri ve düşünce liderleri gündem dinamiklerine ışık tutacak; yaşanan kültürel, endüstriyel ve sosyolojik dönüşümlerin yönünü tayin edecek. 6 Mayıs günü gerçekleşecek ilk online konferansın teması ise “Evden Manzaralar”.

COVID-19 süresince tüm Türkiye eve kapanmışken “hane içi dinamikler” belki de en çok merak ettiğimiz konu başlıklarından biri oldu. İlgi ve sosyalleşme biçimlerimiz, üretim ve tüketime olan yaklaşımlarımız dönüşüyor. Yeni alışkanlıklarımızın bir kısmı kalıcı olacak, bir kısmıysa krizle birlikte sona erecek.

Bu sürece ışık tutmak ve dönüşümü daha iyi anlamak için ilki 6 Mayıs’ta olmak üzere Zoom kanallarımız üzerinden canlı konferans yayınlarımıza başlıyoruz. Program detaylarına aşağıdan ulaşabilir, katılımın ücretsiz olduğu etkinliğe buradan kayıt yaptırabilirsiniz.

Program

MediaCat Live: Evden Manzaralar

1. Bölüm 15:00 – 15:40
Ev İçine Yakın Bakış

Araştırmalar ev içinde nasıl bir dönüşüme işaret ediyor? Marka ve tüketici ilişkisi nasıl değişiyor? Yeni edindiğimiz alışkanlıklar kalıcı mı yoksa krizin ardından eski düzenimize geri mi döneceğiz? Ev İçine Yakın Bakış paneli bu soruların yanıtlarını arayacak.

Moderasyon: Bülent Yar, GroupM Türkiye CEO’su

Panelistler:

  • Alper Eroğlu, Unilever Türkiye, İran, Orta Asya ve Kafkasya, Güzellik ve Kişisel Bakım Kategorisi Pazarlama Direktörü ve Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi
  • Sidar Gedik, Ipsos Türkiye CEO’su
  • Tarık Bayar, Reckitt Benckiser Türkiye Hijyen ve Ev Pazarlama Direktörü

2. Bölüm 16:00 – 16:40
Tüketiciden Üreticiye: Kendi Kendine Yetmek

Kendi kendimizin doktoru, kendi kendimizin kişisel bakım uzmanına dönüştük bu süreçte. Mutfakta yeni tarifleri tecrübe ettik, gıdamızı kendimiz ürettik. Kısacası, tüketici olmaktan biraz sıyrılıp, üreticiye dönüşmeye başladık. Tüketim kültürünün yerini kendin-yap kültürüne bırakması markalar için ne ifade ediyor, dönüşümde nasıl konumlanıyorlar? Tüm bu soruların yanıtları Tüketiciden Üreticiye: Kendi Kendine Yetmek panelinde.

Moderasyon: Pelin Özkan, MediaCat Genel Yayın Yönetmeni

Panelistler:

  • Beyza Kapu, L’Oréal Dijitalden Sorumlu Başkan
  • Işıl Heves, Google Türkiye Ülke Pazarlama Lideri
  • Taygun Günay, Bayer Tüketici Sağlığı Ülke Müdürü

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.