MediaCat iletişim rehberinde yerinizi ayırdınız mı?

İletişim rehberini Nisan ayında yeniden yayınlıyoruz. Yeni iletişim bilgilerinizi...

16.01.2009 - 18:10 | MediaCat

MediaCat’in her yıl hazırladığı, pazarlama ve iletişim sektöründeki tüm kişi ve kuruluşların ayrıntılı iletişim bilgilerini içeren İletişim Rehberi güncelleniyor.

Başta Türkiye’nin en büyük reklamverenleri ile reklam ve medya ajanslarının bilgilerini derli toplu bir şekilde elinizin altında tutacak olan bu rehberde ayrıca sağlık ajansları, doğrudan pazarlama şirketleri, dijital ajanslar,halkla ilişkiler ve iletişim danışmanlığı şirketleri, medya organlarının iletişim bilgileri, pazarlama ve kamuoyu araştırması yapan firmalar, medya takip şirketleri, üniversitelerin ilgili fakültelerinin iletişim bilgileri, prodüksiyon şirketleri ve tedarikçiler yer alacak.

Nisan ayında MediaCat ile ücretsiz dağıtılacak olan İletişim Rehberi 2009, sektörde faaliyet gösteren tüm profesyonellerin masalarının demirbaşı olacak. Çok avantajlı reklam fırsatları sunan bu rehberde yeriniz ayırmak için geç kalmayın.

Son başvuru: 16/03/2009

Yeni iletişim bilgilerinizi MediaCat’ten Deniz Akbulut’a iletebilirsiniz.

Deniz Akbulut

Tel:0212 282 26 40 (115)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.