Trixi Media Group’a yeni müşteri

21 yıldır hizmet sektöründe faaliyet gösteren ve sektörün ilk 5 firması içinde yer alan...

16.01.2009 - 17:35 | MediaCat

21 yıldır hizmet sektöründe faaliyet gösteren ve sektörün ilk 5 firması içinde yer alan, Fiziki Güvenlik, Elektronik Güvenlik, Güvenlik Eğitimi, Temizlik Hizmetleri, İlaçlama Hizmetleri ve Gıda konularında hizmet veren Mis Group halkla ilişkiler ve iletişim danışmanlığı faaliyetlerini Trixi Media Group ile yürütme kararı aldı.

2000 yılında kurulan Trixi Media Group, özellikle kurumsal yayıncılık ve creative hizmetler konusunda uzmanlaşmış, aynı zamanda bünyesinde 7 departman barındıran bir tam hizmet reklam ajansıdır. Başka bir deyişle, reklamverenlerine, strateji – yaratım – yazım, grafik tasarım – grafik uygulama ve müşteri ilişkilerinin yanı sıra medya planlama – medya satın alma – kampanya öncesi ve sonrası medya analiz ile halkla ilişkiler hizmeti vermektedir. Şirketimiz kuruluşundan bugüne gerek ulusal gerekse uluslararası birçok şirkete hizmet vererek onlarla birlikte büyümüştür.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.