MediaCat

MediaCat Cannes Lions özel sayısı ücretsiz olarak iPad’de

Festivale özel olarak her sene hazırlanan sayı bu yıl iPad’lerde.

MediaCat Cannes Lions özel sayısı ücretsiz olarak iPad’de

Bu yıl yedincisi yayınlanan MediaCat Cannes Lions özel sayısı, Festival Sarayı’ndaki dergi raflarının ardından İngilizce olarak iPad’lerde.

Sadece Festival için hazırlanan, yurt içinde dağıtımı olmlayan bu özel sayının bu yılki teması ‘Bağımsız Olmak – Being Independent’.

Bağımsız ajanslar ile bir network’e dahil olmalarına rağmen halen bağımısızmış gibi çalışmayı başarabilen ajansların dünya çapında yükselen yaratıcı performansları bu özel sayıda tüm festival katılımcıları ile buluştu.

Yeni dünyada gittikçe belirsizleşen sınırlar, bağımsızlığın bedeli, kurumlardan ziyade zihinlerin bağımsızlığı gibi meseleler, ünlü ajansların başkanlarının, kreatif direktörlerin ve Cannes Lions jüri başkanlarının görüşleriyle tartışılıyor.

Ufuk açan görüşlerin yanı sıra tüm dünyadan bağımıszı ajansların son bir yıl içinde uluslararası muteber yarışmalarda ses getiren ufuk açan işlerinin bir dökümü de bu zengin çalışmada yerini alıyor.

Festival’in 60’ıncı yılında en yaratıcı reklamveren seçilen Coca – Cola’nın Başkanı ve CEO’su Muhtar Kent ile yapılan özel söyleşi de bu özel sayının konu başlıkları arasında.

Bunlarla birlikte Women to Watch Türkiye, Ad Age Dünya Kapak Yarışması ve Festivale Türkiye’den katılan işler, zengin içeriğin diğer başlıkları.

MediaCat’i Cannes Lions özel sayısını buradan yükleyebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.