MediaCat

Felis Ödülleri 16 yılın zirvesinde

MediaCat, 16. Felis Ödülleri’ni odağına alan Aralık sayısıyla raflarda yerini aldı.

Felis Ödülleri 16 yılın zirvesinde

Pandemi nedeniyle yaşanan bir yıllık mecburi ayrılığın ardından bu sene sektörü Zorlu PSM’de iki gecelik bir törenle bir araya getiren 16. Felis Ödülleri, mazhar olduğu ilgiyle sektör için önemini bir kere daha ispatladı. Bu sene 4 bin 339 başvuruyla kendi rekorunu kıran yarışma kapsamında gerçekleştirilen yenilikler arasında, yeni kategori ve bölümlerin yanı sıra, stratejiyi ödüllendiren Curious Felis de yer aldı.

Brand Week Istanbul’dan notlar

EMEA bölgesinin en büyük marka ve iş dünyası festivali Brand Week Istanbul, bu yıl Türkiye’nin ve dünyanın yaratıcı liderlerini hem sahnede hem de dijitalde eşzamanlı olarak izleyicilerle buluşturdu. “21. Yüzyılda İnsan Olmak” teması etrafında geleceğin trendlerini ve yüzyıl insanının hâllerini irdeleyen etkinlik, alanında uzman isimlerin yer aldıkları oturumlarla katılımcılarına kıymetli içgörüler sundu.

“Umutsuzum demek bence ihanettir”

Usta İşi’nde Dilan Bozyel’in yeni konuğu yazar, matematikçi ve profesör Haluk Oral. Matematik profesörlüğü ve edebiyatçılığının yanı sıra tutkulu bir arşivci olan Oral, Bozyel’in sorularına verdiği cevaplarla hepimizin hayatının bir köşesine dokunuyor.

Türkiye’nin en güvenilir ünlüleri

Ünlülerin ürün ve marka tavsiyeleri konusundaki güvenilirliklerini raporlamak için MediaCat ve Ipsos tarafından gerçekleştirilen Celebrity Güven Endeksi’nin 2021 sonuçları belli oldu. 10 yılı aşkın süredir gerçekleştirilen araştırmanın 2021 sonuçları, en güvenilir ünlüleri listelemenin yanı sıra Z Kuşağı’nı anlamak isteyenler için kıymetli veriler de barındırıyor.

“Başarı bir takım işidir”

MediaMarkt Türkiye ve İsveç bünyesinde sürdürdüğü görevlerine geçtiğimiz yıl e-ticaret direktörlüğü de eklenen Çağanur Atay Uçtu, sektörün güçlü kadın yöneticilerinden. Tüm dünyanın gözünü dijitale çevirdiği bir dönemde MediaMarkt Türkiye’de e-ticaretin yönetimini üstlenen Atay Uçtu’yla sorumlulukla gelen meydan okumaları ve mesleki motivasyonu korumanın sırrını konuştuk.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk özel eki

21’inci yüzyılda marka olmak etik değerler benimsemeyi, normları değiştirmeyi ve toplumsal faydayı desteklemeyi de beraberinde getiriyor. Hâl böyleyken kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarında da etik değerleri gözetmek bir sorumluluk hâlini alıyor.

MediaCat’in uzun soluklu eklerinden Kurumsal Sosyal Sorumluluk özel eki, bu yıl toplumun etik aktörlerini ağırlıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.