Media Markt Türkiye’ye yeni CEO

Markanın Türkiye operasyonları bundan böyle Yenal Gökyıldırım önderliğinde yürütülecek.

28.09.2015 - 13:48 | MediaCat

Media Markt Türkiye'ye yeni CEO

Elektronik perakende zinciri Media-Saturn Grubu‘na bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Media Markt Türkiye‘nin yeni CEO’su Yenal Gökyıldırım oldu.

Media Markt Türkiye operasyonları bundan böyle Yenal Gökyıldırım önderliğinde yürütülecek.Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra yine aynı üniversitede MBA yapan Gökyıldırım, 20 yılı aşan kariyeri süresince çok sayıda uluslararası şirkette üst düzey görevlerde bulundu. Philips Elektronik’te 14 yıl boyunca Istanbul, Dubai, Viyana ve Amsterdam’da çeşitli üst düzey görevlerde bulunduktan sonra şirketin genel merkezinde Batı Avrupa ve Kuzey Amerika’dan sorumlu başkan olarak görev alan Gökyıldırım, 2011 yılında Türkiye’ye dönerek Doğan Online‘ın CEO’su oldu.

Gökyıldırım, Media Markt Türkiye’deki yeni pozisyonundan önce LC Waikiki Mağazacılık’ta genel müdürlük görevini üstleniyordu.

Gökyıldırım, Media-Saturn Holding Başkan Yardımcısı Peter Leisten‘dan görevi 28 Eylül 2015 tarihi itibariyle devraldı.

Fotoğraflar: austrianpsycho@flickr (giriş), Media Markt (Yenal Gökyıldırım) ve fotosdavid_tui@flickr (sosyal medya)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.