MediaCat

McNuggets 40 yaşında

McDonald’s, sevilen ürünlerinden McNuggets’ın 40’ıncı yılını Tetris işbirliğinde kutluyor.

McNuggets, ABD’de McDonald’s menülerine eklendiği 1983 yılından bu yana fast-food severlerin favori lezzetlerinden biri haline geldi. Bu yıl 40’ıncı yılını kutlayan McNuggets, bu kez masalardaki yerini elde taşınan bir oyun cihazı olarak alıyor.

McDonald’s Çin ve Tetris işbirliğinden doğan bu özel cihaz, orijinal McNuggets ambalajına benzer bir kutu içinde, çıkartmalar ve renkli bir kılıf ile birlikte sunuluyor.

McNuggets, dünyanın dört bir yanında tutarlı pişirme ve gıda güvenliği için optimize edilmiş dört şekilden birinde (zil, papyon, top ve bot) üretiliyor. Cihaz, şeklini bu şekillerden sosları toplamak için en ideali olan bot formundaki versiyonundan alıyor.

Bot formlu McNuggets şeklinde tasarlanan cihazın çıkıntılı köşeleri, iki ele oturan ek yüzey alanı oluşturmanın yanı sıra başparmağın sağdaki büyük kontrol düğmesine rahatça oturmasını sağlıyor. Oyun keyfine, klasik Tetris cingılı da eşlik ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.