McDonald’s’a yeni global CMO

McDonald's'ın yeni global CMO'su belli oldu.

25.08.2021 - 11:23 | Simge Şenses

McDonald's'a yeni global CMO

McDonald’s’ta üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre fast-food devinin yeni global CMO’su Morgan Flatley oldu.

Son olarak McDonald’s ABD’nin baş pazarlama ve dijital müşteri deneyimi sorumlusu olarak görev alan Flatley, yeni görevine 1 Kasım itibarıyla başlayacak. Koltuğu McDonald’s İngiltere ve İrlanda CEO’su olarak atanan Alistair Macrow’dan devralacak olan Flatley, Global CMO olarak McDonald’s’ın global marka, menü, pazarlama, medya ortaklıkları ile işe ve müşterilere dair tüm içgörülerinin denetlenmesinden sorumlu olacak ve McDonald’s’ın küresel müşteri sorumlusu Manu Steijaert’a raporlama yapacak.

Steijaert ve McDonald’s Küresel Başkanı Ian Borden gelişmeyi, “İkonik markalar yaratma konusundaki stratejik vizyonu ve zekâsıyla tanınan Morgan Flatley, 2017’de şirkete katılmasından bu yana McDonald’s’ın müşteri odaklı büyüme stratejilerini geliştirmede ayrılmaz bir rol oynadı. İlişki odaklı yaklaşımı, yüksek performanslı ekipler oluşturmada ve bayilikler, tedarikçiler ve ajanslarla dahili ve harici ortaklıkları güçlendirmede kritik öneme sahip” sözleriyle yorumladı.

Kaynak: PR Week

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.