MasterCard Türkiye kadrosuna yeni bir isim daha

Ödeme sistemlerinde yeni teknolojileri Avrupa’dan önce Türkiye’ye getirerek ilk uygulamaları gerçekleştiren MasterCard Türkiye’nin dinamik ekibi büyüyor.

25.09.2007 - 13:42 | MediaCat

Ödeme sistemlerinde yeni teknolojileri Avrupa’dan önce Türkiye’ye getirerek ilk uygulamaları gerçekleştiren MasterCard Türkiye’nin dinamik ekibi büyüyor. Eylül 2007 itibariyle MasterCard Türkiye ofisine katılan Erkan Çağın Operasyon ve Teknoloji Direktörü olarak görev yapacak.

Bankacılık, ödeme sistemleri, program uygulama, stratejik planlama, ürün geliştirme konularında uzman olan Erkan Çağın, 15 yılı aşkın süredir bankalarda, Ödeme sistemleri geliştiren yazılım şirketlerinde çeşitli görevlerin ardından son olarak Provus Bilişim Hizmetleri A.Ş.’de Yazılım Geliştirme Grup Yöneticiliği görevinde bulundu.

MasterCard Türkiye bünyesinde yeni teknolojilerin adaptasyonu ve uygulanması üzerine çalışacak olan Erkan Çağın, İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunu. Kanada’da da ödeme sistemleri üzerine çalışan Çağın’ın Toronto Üniversitesi’nden yöneticilik sertifikası bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.