Bimsa’da görev değişikliği

10 yılı aşkın bir süredir Bimsa’da farklı görevlerde bulunan ve son olarak Çözüm Geliştirme Departmanı Müdürü olarak görev yapan Gül Murşil Yaz,

25.09.2007 - 13:36 | MediaCat

10 yılı aşkın bir süredir Bimsa’da farklı görevlerde bulunan ve son olarak Çözüm Geliştirme Departmanı Müdürü olarak görev yapan Gül Murşil Yaz, Çözüm ve Hizmetler Direktörlüğü görevine getirildi.

ODTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olan Yaz, 1996 yılında SAP Danışmanı olarak Bimsa ailesine katıldı. SAP Danışmanlık Merkezinde proje liderliği ve departman yöneticiliği görevlerinde farklı sektörlerde kurumsal iş süreçlerinin SAP çözümleriyle bütünleştirilmesinde görev aldı. Çözüm Geliştirme Departmanı Müdürü olarak müşterilere Sistem Entegrasyonu, Uygulama ve Özel Projeler Geliştirme ve İş Zekası çözümleri sunan hizmetler ekibini yönetti.

Gül Murşil Yaz yeni görevi çerçevesinde; Çözüm Geliştirme, SAP Danışmanlık Merkezi ve İşletim ve Teknik Hizmetler ekibinin Bimsa hedefleri ve stratejileri doğrultusunda yönetim ve koordinasyonundan sorumlu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.