Mastercard Türkiye ve Azerbaycan’a yeni genel müdür

Mastercard Türkiye ve Azerbaycan'da genel müdür olarak görev alacak isim belli oldu.

20.12.2017 - 13:20 | MediaCat

Mastercard Türkiye ve Azerbaycan’a yeni genel müdür

Mastercard’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Mastercard Türkiye ve Azerbaycan Genel Müdürü Yiğit Çağlayan oldu. Çağlayan, 2011 yılında katıldığı Mastercard bünyesinde Ağustos 2017’den bu yana Mastercard Gelişmekte Olan Avrupa Pazarlarında Ürünlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev alıyordu.

Yeni görevinde Türkiye ve Azerbaycan pazarlarında nakitsiz toplum ve dijitalleşme konularına öncülük edecek olan Çağlayan, kariyerine başladığı 2000 yılından bu yana Türkiye ve İngiltere’de bireysel bankacılık alanında kart, üye işyeri ve satış gibi farklı bölümlerde yöneticilik yaptı. Mastercard bünyesine katılmasının ardından dijital ödeme çözümü Masterpass’in bölgede hayata geçirilmesi ve yaygınlaştırılmasına liderlik eden Çağlayan, Türkiye ve Azerbaycan pazarlarını kapsayan yeni görevinde nakitsiz toplum ve dijitalleşme konularına öncülük etmeye devam edeceğini belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.