MediaCat

Kanyon’da ‘paha biçilemez’ sürpriz

MasterCard, UEFA Şampiyonlar Ligi’nin başlangıcını bir sürprizle hatırlattı.

Kanyon’da ‘paha biçilemez’ sürpriz

MasterCard‘ın “Paha Biçilemez Sürprizler” projesinin, markanın 21 yıldır sponsoru olduğu UEFA Şampiyonlar Ligi kapsamındaki fırsatlara renkli bir senaryoyla dikkat çektiği videosu, dijital mecralarda yayına girdi.

Kanyon alışveriş merkezinde çekilen video farklı noktalardan enstrümanlarıyla çıkarak müzik yapan kişilerin görüntüleri ve yarattıkları melodiyle başlıyor. Duydukları müziğin, gittikçe yükselip daha fazla enstrümanın katılarak tanıdık bir besteye dönüşmesi ile şaşkınlığa düşen ziyaretçiler, birkaç dakika sonra olan biteni pür dikkat izlemeye, hatta konukların bazıları da müziğe ayak uydurmaya başlıyor. Filmin sonuna yaklaşırken, bu tanıdık melodinin UEFA Şampiyonlar Ligi marşı olduğu anlaşılıyor.

İstanbul Film Müzikleri Orkestrası ve Boğaziçi Caz Korosu dâhil toplam 22 kişilik bir müzisyen ekip ve alışveriş merkezinin “gönüllü müzisyenlerinin” performansı, unutulmaz bir anıya dönüşürken video son karede, MasterCard UEFA Şampiyonlar Ligi’nin yeni dönem sürprizlerini müjdeliyor ve bunları deneyimlemek için pahabicilemezfutbolsurprizleri.com adresine yönlendiriyor.

Künye:

Reklamveren: MasterCard
Reklamveren Yetkilisi: Ceren Türkben Kaya ve Ayça Özol
Reklam Ajansı: Voden
VP, Kreatif & Strateji: Taylan Eker
Kreatif Direktör: Erdem Ateş
Stratejist: Burak Durmaz
Metin Yazarı: Hamit Dereçayır
Ajans Prodüktörü: Mert Bilen
Yönetmen: Emre Başaran
Marka Yöneticisi: Sezen Ahıskal
Art Direktör: Faruk Şişko
Yapım Şirketi: Hacıyatmaz Film
Mecra: Online

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.