MediaCat

Market Code 14 Kasım’da başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi işletme ve ekonomi kulübü tarafından bu sene dördüncüsü düzenlenen Market Code pazarlama ve satış seminerleri, pazarlama dünyasının önde gelen isimlerini 14-24 kasım tarihleri arasında öğrencilerle buluşturuyor.

Market Code 14 Kasım’da başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi işletme ve ekonomi kulübü tarafından bu sene dördüncüsü düzenlenen Market Code pazarlama ve satış seminerleri, pazarlama dünyasının önde gelen isimlerini 14-24 kasım tarihleri arasında öğrencilerle buluşturuyor. Bütün üniversite öğrencilerine açık olan Market Code Boğaziçi Üniversitesi İbrahim Bodur Oditoryumu’nda gerçekleşecek.

Etkinlikte pazarlamanın püf noktaları ajanslar ve şirketler tarafından anlatılacak ve öğrencilerin akademik bilgileri sektörden örneklerle pekiştirilecek.

Bu yıl, Market Code’un gün sponsorları Avea, P&G, Colin’s, Mercedes Benz ve Vodafone. Coca Cola ise etkinliğin resmi içecek sponsoru.

Başvurular ve ayrıntılı bilgi için www.buik.boun.edu.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.