Astaş da Van’a destek oluyor

Van depremi sonrası yeniden yapılanma sürecine Astaş Holding de destek veriyor.

26.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Van depremi sonrası yeniden yapılanma sürecine Astaş Holding de destek veriyor. Firma yıkılan ve hasar gören bir çok okulun tekrar eğitime kazandırılması için Milli Eğitim Bakanlığı’na 500 bin liralık destek vereceğini açıkladı.

Açıklama Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Aşcı’nın şu sözleriyle devam ediyor: “Yaşadığımız doğal afet nedeni ile kaybettiğimiz vatandaşların ailelerine baş sağlığı diler, üzüntümü dile getirmek isterim. Astaş Holding olarak yaraları bir an önce sarmak için çalışmalarımıza ivedilikle başladık. Bölgedeki çocuklarımızın eğitimlerinin mümkün olduğunca kısa sürede, güvenli bir biçimde tekrar başlayabilmesi için halkımızın seferber olması ve herkesin destek vermesinin faydalı olacağına inanıyorum. Allahtan en büyük dileğim bir kez daha böyle acı olaylar yaşamamamız. İstanbul’un da deprem kuşağı olması sebebiyle halkımızın bir an önce depreme dayanıklı binalara kavuşması gerektiğini bu vesile ile vurgulamak isterim. Bu konuda kurum ve kuruluşlarla iş birliği yapılarak kentsel dönüşüm projeleri ile depreme dayanıklı, çevreye ve doğaya duyarlı projeler bir an önce hayata geçirilmeli.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.