MediaCat’ten Marketing Crash Course

MediaCat Communication Institute, pazarlamada bugünün ve yarının en sıcak kavramlarını, Marketing Crash Course'da iletişim dünyasının uzmanlarıyla irdeleme fırsatı sunuyor.

26.10.2011 - 00:00 | MediaCat

MediaCat Communication Institute, pazarlamada bugünün ve yarının en sıcak kavramlarını, Marketing Crash Course’da iletişim dünyasının uzmanlarıyla irdeleme fırsatı sunuyor.

Lawrence Du Pre (Medina Turgul DDB), Toygun Yılmazer (TBWAİstanbul) ve Viktor Kuzu’nun (ACT2Connect) konuşmacı olarak katılacağı crash-course 22 Aralık’ta Ceylan Intercontinental Otel’de gerçekleşecek.

Etkinlikte şu sorular tartışılacak:

2011 yılında pazarlama ve iletişim dünyasında en çok öne çıkan kavramlar neler? 2012 yılında bizi neler bekliyor? 2011’in buzzword’leri nelerdi? Wired, Fast Company gibi dergilerden Cannes Lions, TED seminerlerine sektörde en çok konuşulan, en çok tartışılan kavramlar neler oldu? Bu kavramların pazarlama dünyasındaki önemi ne? Dünyadaki en iyi örnekler hangileri? Pazarlama ve iletişim dünyasının bu yeni kavramları Türkiye için ne anlam ifade ediyor? Bunları işinizde nasıl kullanabilirsiniz?

İletişim dünyasının üç uzmanıyla tartışmalar, dünyadan örnekler ve grup çalışmalarıyla dolu bu crash–course’a katılmak için (0212) 282 26 40 numaralı telefondan Alper Barış (138) ve Gözde Yılmaz’la (211) görüşebilir ya da www.mci.com.tr adresinden ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.