Markalar Instagram filtrelerinde yarışıyor

Instagram filtreleri, tasarımcılar için olduğu kadar markalar için de bir oyun alanına dönüşmüş durumda.

13.09.2019 - 10:49 | Tuğba Özögretmen

Instagram'a uygulama içi alışveriş özelliği geliyor

Son dönemde hayli popülerleşen ve hem kullanıcılar hem de markalar için yaratıcı ve bol etkileşimli bir alan vaat eden Instagram filtreleri, Türkiye’den bazı markaların da radarına girdi. Instagram Stories üzerinden paylaşılabilen yüz filtreleri, kullanıcıları görsel bir cennetin içine sokuyor. Kullanıcıların Spark AR isimli artırılmış gerçeklik stüdyosu üzerinden kendi filtrelerini tasarlayabildiği bu oyun alanında markalar da hızla boy göstermeye başladı.

Morhipo ağustos ayında Renee tarafından hazırlanan taç figürlü Instagram filtresiyle kullanıcılarını, bu oyuncaklı dünyaya davet etmişti.

Vodafone ise 30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel olarak kullanıma sunduğu Atatürk yüz filtresiyle, “Yarına senin gözlerinle bakıyoruz, #minnettarız” mesajını veriyordu. Filtrenin yaratıcısı ise C-Section’dı.

Garnier de kağıt yüz maskeleri için Instagram filtresi tasarlayan markalardan biri oldu. Markanın maskelerinin her biri için özel bir filtresi bulunuyor.

Eğer siz de Instagram filtresi geliştiren markalardan biriyseniz bize ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.