Yedinci Kıta temsilcisi İstanbul’da

Koç Holding'den, sponsoru olduğu 16. İstanbul Bienali için yeni bir reklam filmi.

13.09.2019 - 11:31 | Sencer Uçar

Yedinci Kıta temsilcisi İstanbul'da

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, Koç Holding sponsorluğunda düzenlenen ve küratörlüğünü Nicolas Bourriaud’nun üstlendiği 16. İstanbul Bienali, konuklarını 14 Eylül – 10 Kasım tarihleri arasında ağırlamaya hazırlanıyor.

İnsanlığın yol açtığı doğal veya kültürel atıklara antropoloji ve arkeolojinin araçlarıyla bakan güncel sanat çalışmalarının yer alacağı Yedinci Kıta başlıklı bienal, sanat ve ekoloji arasındaki ilişkiyi de tartışmaya açmayı hedefliyor.

25 ülkeden 56 sanatçının 220’den fazla eserinin sergileneceği 16. İstanbul Bienali ziyaretçilerini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, İstanbul Resim ve Heykel Müzesi’nin Tophane’deki yeni binasının yanı sıra Pera Müzesi ve Büyükada’da ağırlamaya hazırlanırken, bienalin sponsoru Koç Holding‘in hazırladığı reklam filmi de ekranlardaki yerini aldı.

Haber görünümünde hazırlanan Publicis İstanbul imzalı filmde İstanbul, plastik poşetle kaplı Yedinci Kıta temsilcisini ağırlıyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Koç Holding
  • Reklam Ajansı: Publicis İstanbul

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.