MediaCat

Marka yönetenler CMO Sempozyum 2023’te buluşuyor

CMO Sempozyum, Türkiye’nin lider pazarlama yöneticilerine eğitim ve deneyim paylaşımının yanı sıra sosyal programlarıyla keyifli bir tatil sunacak.

Marka yönetenler CMO Sempozyum 2023’te buluşuyor

CMO’ların güncel ihtiyaç ve sorumluluk alanları doğrultusunda tasarlanan, hem tatil yapmayı hem yeni içgörülere alan açmayı hedefleyen CMO Sempozyum, 30 Mart – 2 Nisan tarihleri arasında Side’de Paloma Finesse’de gerçekleşecek.

Benzer deneyimlerden geçen liderlerin tecrübelerini paylaşabilecekleri CMO Sempozyum bu yıl ikinci kez düzenlenecek ve Türkiye’nin en değerli markalarını yöneten CMO’larını bir araya getirecek.

Marka yöneticileri için yeni stratejik fırsatlar ve işbirliği olasılıkları barındıran CMO Sempozyum’da alanında uzman, global çapta tanınırlığa sahip konuşmacılar yer alacak. Işık ve ses üzerine çalışmalarıyla tanınan Cambridge Üniversitesi Fizik Profesörü Mete Atatüre, Marsh McLennan Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Bayazıt, Konda Araştırma Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Ağırdır, danışman ve eğitmen Neslihan Uçar, yazar ve senarist Başar Başaran bu yıl CMO Sempozyum’da yer alacak konuşmacılar arasında.

Bu yıl yine mikro ve makro trendler analiz edilecek; kültürel, ekonomik, toplumsal ve bireysel yaşamı şekillendiren gelişmeler ele alınacak. MediaCat’in düzenlediği CMO Sempozyum’a marka yönetenler kendi ekipleriyle birlikte katılabilecek ve hem endüstriler hem de roller arası deneyim paylaşımıyla ekonominin geleceği, sürdürülebilir stratejiler, marka yönetenlerin rol ve sorumluluk alanlarındaki değişimler hakkında farklı içgörüler edinme fırsatı yakalayacak.

CMO Sempozyum, Türkiye’nin lider pazarlama yöneticilerine eğitim ve deneyim paylaşımının yanı sıra konserler, doğa yürüyüşleri ve atölyeler gibi farklı sosyal programlarla keyifli bir tatil sunacak.

CMO Sempozyum hakkında detaylı bilgi almak için cmosempozyum@kapital.com.tr adresine yazabilir, cmosociety.net/cmosempozyum sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.